środa, 7 kwietnia 2010

Spotkanie organizacyjne

Dzisiaj o 13.00 odbyło się spotkanie organizacyjne. Powiedzieli kilka ciekawych i kilka znanych rzeczy. Ogółem-1,5h. Moim zdaniem byli źle przygotowani. O ile na Politechnice Warszawskiej zdarza się pomyłka typu seminarium-obieralny w tym samym czasie....dobra to są szczegóły, można przeoczyć. Ale nie rozumiem jak można pomylić się w głównych zajęciach dla erasmusów. Jest ich jedynie 5 i to dla wszystkich razem. Otóż nie mogę jutro iść na wszystkie spotkania polegające na przedstawieniu poszczególnych kierunków studiów, na które możemy się zapisać, ponieważ mam w tym samym czasie interkultural workshop;/ Dodam, że trzeba być w 5 miejscach żeby zdobyć 3 ECTS. ;/ Mogę iść jedynie na pierwsze spotkanie od 9.00-10.00  dotyczące KUVI-czyli kulturoznastwa. Mam nadzieję, że to wystarczy. To jest także kierunek na który chcę iść-o tyle dobrze. Ale nie rozumiem takiej dezorganizacji.

Także nie rozumiem kobiety, która załatwiała nam ubezpieczenie-napisała jakąś kartkę, okazało się, że nie może nam dać do niej jakiegoś numeru bo musi go wygenerować na komputerze. Wezwała nas na dzisiaj. Dzisiaj powiedziała, że jutro....;/ Dobrze, że spotkaliśmy dziewczyny z naszego wydziału na PW one nam powiedziały, że siedzi przy informacji pan, który to teraz załatwia. Dostaliśmy od niego zupełnie inne kartki. Nie wiemy do tej pory o co chodziło tamtej pani....co prawda znała 10 słów po angielsku ale nie zmienia to faktu, że nie wiedziała co robi.

Później chcieliśmy się zapisać na język niemiecki bo jest darmowy. Długo zastanawialiśmy się czy jest sens. Ponieważ na magisterce język i tak już się nam nie doliczy do ECTS. To miało być tylko dla naszej satysfakcji, ale czy będzie na to czas? Dopiero kiedy od Pinar dowiedzieliśmy się, że niemiecki jest prowadzony po niemiecku i że trzeba kupić książkę i ćwiczenia (najlepiej by było-nie wyobrażam sobie nauki bez tego) za 120 zł to stwierdziliśmy, że nie będziemy się w to bawili.

Obecnie mamy zabawę: jakie przedmioty mamy wybrać-jutro jest spotkanie na ten temat. Jutro cały dzień w szkole;/;/;/;/ od 9.00-17.00 spotkania organizacyjne-po raz n-ty...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz